תאיר יריב


כיום ההליכה יותר קלה לי, הכל נהיה קל יותר. אפשר לומר שפתאום אני נושאת את עצמי תרתי משמע.

תאיר

זו ההזדמנות שלי גם לומר תודה וגם לשתף בתהליך שאני עוברת דרך תרגול איינגאר יוגה במרכז. הגעתי לפני כחצי שנה לאחר ארבע שנים שאני מטופלת בשיטות שונות בכדי לצאת מהתקף גב קשה. ההתקדמות היתה מאד איטית וחלקית. הגב היה תפוס, ההליכה היתה בלתי אפשרית, הכאבים היו חזקים מאד וכמובן התיפקוד היום יומי היה בהתאם. במרכז טופלתי תחילה בשיעור יוגה טיפולית ולאחר כשלושה חודשים השתלבתי בשיעורים לכאבי גב ומפרקים ותרגול רך.

בזכות המורים הנפלאים, ונעה בראשם, הגב שלי כיום במצב הרבה יותר טוב. הכאבים פחתו, אך בעיקר יכולת התנועה השתפרה מאד. הגב שלי עובר ממש תהליך של שיקום, ולאט לאט הפאזל שהתקלקל לי במהלך הדרך מתחיל להסתדר. כיום ההליכה יותר קלה לי, הכל נהיה קל יותר. אפשר לומר שפתאום אני נושאת את עצמי תרתי משמע. התהליך הוא גם פיזי – אני מתחזקת, והמקומות שדורשים טיפול לאט לאט משתפרים – אך השפעת היוגה היא גם מנטלית, ואפילו רוחנית. נהיה לי יותר שקט בתוכי ומשם הבחירות שלי יותר ברורות ונכונות. הרבה יותר נעים ושמח לי ביום יום שלי. חשובה לי מאד הלמידה שמקבלת דגש ע"י צוות המורים, שמדגימים ומתקנים במידה שצריך את התנוחות על מנת שנלמד לבצעם נכון. ישנן אינספור תנוחות שעובדות על כל שריר ומפרק ותהליך למידתן מרתק.

ברצוני להודות לשיטה של איינגאר, אך לא פחות למורים הנפלאים שעושים עבודה כל כך חשובה, במיקצועיות, באהבה ובאיכפתיות שמאפיינים את המרכז של נעה.

יישר כח!

באהבה גדולה,
תאיר

Loading...