שיעור יוגה פרטי


למצוא את המקום המתאים

אם אתם מחפשים מידע על תרגול יוגה, כנראה שכבר הבנתם את היתרונות הרבים הגלומים בתרגול הפעילות הפיזית והמדיטטיבית העתיקה הזו. הרי לא מדובר בסתם מתיחות של השרירים והגידים, אלא על יצירת איזון בין גוף ונפש, שהכרחי וחשוב לאיכות החיים. היוגים המקוריים השתמשו ביוגה ככלי מדיטציה רב עוצמה, וכדרך לאתגר את גופם מעבר לגבול הנוכחי שלו. כנראה שהבנתם שהמפתח לקידום יציבות, פיזית ומנטאלית, טמון באחת מהשיטות הרבות לתרגול יוגה.

כאשר מחפשים מרכז הוראת יוגה ופילאטיס תל אביב, יש כמה דברים שאליהם כדאי לשים לב על מנת לא לקבל רושם שגוי משדות הפעילות הגופנית הללו. ראשית, חשוב לבחור במקום שהמדריכים בו הם בעלי ההכשרה הנדרשת. ההכשרה של מורי איינגאר יוגה, לדוגמה, מתפרשת על פני שלוש שנים.

שנית, חשוב לבחור במרכז מנוסה ומקצועי שהכשיר תלמידים רבים ויש עליו המלצות מתלמידי עבר וגם בהווה. רק מרכז כזה ידע להעניק לכם את הליווי האישי הדרוש למתרגל מתחיל, להצביע על נקודות החולשה שלכם ולעבוד איתכם צעד אחר צעד בחתירה למטרה שאותה תציבו לעצמכם. בנוסף, היכולת של המרכז להתמודד עם מתרגלים מרקעים שונים תבטיח לכם שהם ידעו להתמודד גם עם הקשיים שלכם ושלל האתגרים שוודאי תפגשו במהלך הדרך, שלכם סביר להניח ייראו כמעט בלתי עבירים.

אחד על אחד

אם הפרמטרים הללו חשובים על מנת להצטרף לסדנאות יוגה קבוצתיות, על אחת כמה וכמה שהם חשובים כשמדברים על שיעור יוגה פרטי. ניתן כמובן גם לקחת מורה לכמה שיעורים פרטיים בודדים, במקרה ויש לכם בעיה הדורשת השגחה צמודה. היוגה יכולה לסייע לכל אדם על פי יכולתו, גם למי שמחלים מניתוח, סובל מפריצת דיסק או ממחלות כמו פרקינסון או לחץ דם גבוה. שיעורי יוגה פרטיים יכולים לבנות אצלכם אהבה גדולה לתחום ולקדם אתכם בצורה מדהימה.

רוצים להתחיל ולתרגל יוגה באופן פרטי או במסגרת קבוצתית? מחפשים מקום שמציע מגוון רחב של שיעורים ומורים מנוסים ומקצועיים? מרכז איינגאר יוגה שבתל אביב הוא הכתובת הנכונה עבורכם. לסקירת המוצרים והשיעורים המוצעים במרכז, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים, התקשרו ל – 03-6020934

Loading...