חנות ציוד ואביזרי יוגה


מתגוררים במרכז ומתרגלים יוגה? מחפשים חנות יוגה בתל אביב? במרכז איינגאר יוגה לב תל-אביב מלמדים  שיעורי יוגה וכמו כן פועלת במרכז  חנות לציוד יוגה המציעה מגוון איכותי של מוצרים במחירים הוגנים. תוכלו למצוא אצלנו ציוד יוגה למכירה הכולל למשל מזרון יוגה, רצועות באורכים שונים, בולסטר מאה אחוז כותנה, שמיכה, בלוק עץ ובלוק ספוג ובנוסף אנו מציעים מגוון ספרים בעברית ובאנגלית. לפניכם סקירה של חלק ממוצרי היוגה שתמצאו בחנות שלנו, וחשיבותם עבורכם כמתרגלים.

המזרון – חיוני לאימוני יוגה

נהוג לומר שהדבר הקשה ביותר בתרגול יוגה הוא לפרוס את המזרון. מזרון טוב הינו הפריט הבסיסי ביותר כדי לתרגל יוגה. אגב, את מזרון היוגה המציא ב.ק.ס איינגאר עצמו. תמצאו אצלנו מזרן יוגה למכירה מסוג דק ואיכותי, מעולה לתרגול איינגאר יוגה. המזרון משמש כמצע עיקרי בתרגול וככזה הוא נדרש להאפשר לתרגל תנוחות עמידה מבלי שכפות הרגליים יחליקו בעיקר לאלו הסובלים מהזעת יתר. בנוסף, על מזרון היוגה להיות איכותי כדי לשמור על עמידות לאורך זמן..מזרון דק ליוגה הינו פופולארי, בהיותו פריט קל משקל וקומפקטי, נוח לנשיאה, שימוש ואחסון. בנוסף לכך, מזרון דק מאפשר לשמור על הקשר והחיבור אל הקרקע במהלך התרגול.

השימוש בבלוק עץ או ספוג בתרגול  יוגה

חנות מוצרי יוגה מציעה גם בלוק , המכונה גם קוביית יוגה ויוכל להיות עשוי מעץ או מספוג. מדובר בפריט שימושי, בייחוד עבור תרגול איינגאר יוגה, המשמש ככלי עזר ותמיכה לביצוע נכון ומדויק של תנוחות ומנחים שונים, והוא גם יכול לסייע במניעת פציעות.

הבלוקים מעולים למתחילים, אנשים מבוגרים, למי שסובל ממגבלה פיזית או למי שמחלים מפציעה. בנוסף, עושים בהם שימוש מתרגלים מתקדמים המבקשים לאתגר את עצמם עם תנוחות יותר מעמיקות ומורכבות. הבלוק מעניק למתרגלים תמיכה טובה לאזור הגב והמותניים, מסייע להגיע ליציבות ושמירה על שווי משקל, יכול לשמש כאלמנט המאריך את תנוחת היד או הרגל בעת כניסה לתנוחה הדורשת גמישות שטרם הושגה.

חשוב לדעת כי בלוק מעץ הוא יותר כבד וקשיח, וככזה מסייע בהגעה ליציבות בתנוחות שבהם נשענים על הבלוק והוא משמש בסיס לתנוחה. בלוק ספוג, שהינו יותר רך ונעים, מתאים בעיקר לתנוחות שכיבה על הגב בהם נדרשת תמיכה בעמוד השידרה או פתיחה של בית החזה ויש מגע עם החוליות.

השימוש בבולסטר בתרגול יוגה

תחת הכותרת ציוד ליוגה תל אביב תמצאו אצלנו גם בולסטר איכותי, מאה אחוז כותנה, שהינו עמיד וישרת אתכם  לאורך זמן. מדובר בסוג של כרית מוארכת, שימושית מאוד לתרגול, המעניקה תמיכה לאברי הגוף במהלך ביצוע תנוחות שונות ומגוונות החל בתנוחות פאסיביות וכלה בתנוחות כמו עמידת כתפיים תרגילים ומנחים שונים, בעיקר לרגליים, לברכיים והגב. הבולסטר משמש לפתיחת בית החזה בשכבה להרפיה, הרמת הברכיים והפחתת משקל מהגב התחתון, עמידת כתפיים בסיום התרגול וישיבה ככרית לישיבה בסיכול רגליים או מה שנקרא ישיבה מזרחית לאלו שעדיין אינם מיומנים בכך.

שמיכות לתרגול יוגה

חלק בסיסי בכל ערכת ציוד לתרגול הן השמיכות. השימוש בהן מגוון. החל מתמיכת הצוואר בשכיבה להרפיה, דרך הרמת הגב העליון בעמידת כתפיים, הגבהת בסיס הישיבה ועוד ועוד. לכל מתרגל צריך שהיו 5 שמיכות.

להזמנת ציוד יוגה בתל אביב

להזמנת ציוד יוגה תל אביב ולקבלת עוד מידע וסיוע מקצועי בנושא, צרו קשר עם מרכז איינגאר יוגה לב תל-אביב בטלפון 03-6020934.

Loading...