מדיניות עסקית


ברוכים הבאים למרכז איינגאר יוגה לב תל אביב

אנו שמחים שבחרת ללמוד ולתרגל יוגה כאן במרכז. אנחנו מעמידים לרשותך ניסיון ומקצועיות של 28 שנים, מורים ומורות ברמה גבוה, עם תעודת הוראה ועם תשוקה לחלוק את אהבת היוגה.
בדף זה ריכזנו עבורך מידע כללי, שיאפשר לך להיכנס לשגרת התרגול בצורה החלקה ביותר.

רמות ומסלולי תרגול
ישנם שני מסלולי תרגול: רגיל וטיפולי. בשני המסלולים הגישה היא לימוד והתקדמות על פי יכולתך וצרכיך. המסלול הרגיל מיועד לאנשים שהינם בריאים בדרך כלל והמסלול הטיפולי לאלו הסובלים מבעיות גב ומפרקים או בעיות הדורשות התאמת תוכנית תרגול אישית. בכל השיעורים אנו מקנים לתלמיד בסיס איתן, שמאפשר לעבור עם הזמן לרמות מתקדמות יותר.

המנויים

לרשותך מגוון מנויים, ככל שמספר השיעורים במנוי גדול יותר המחיר לשיעור הינו נמוך יותר. מימוש המנוי מוגבל בזמן. מנוי של 15 שיעורים מוגבל ל-שבועות, 30 שיעורים ל-30 שבועות וכו'.  במידה ונותרו 5 שיעורים או פחות ללא תוקף, ניתן להעביר אותם לכרטיסייה הבאה. במידה ונותרו יותר מ 5 שיעורים ניתן להוסיף 15 ש"ח על כל שיעור, בכדי לממש אותו עד שנה מקניית הכרטיסייה. 

במקרה של היעדרות מתוכננת כמו חופשה/מילואים יש להודיע לנו מראש ואנו מקפיאים את הכרטיסייה (שבועיים לכל 3 חודשים), אם לא ניתן להגיע עקב בעיה רפואית אנו פותרים כל מקרה לגופו.

הרשמה וביטול הרשמה לשיעור

ההרשמה לשיעורים מתבצעת באמצעות אפליקציה. קיבלת קישור להורדה וסיסמא בעת ההרשמה. אנו נשמח לענות על  כל שאלה ולסייע בתמיכה והדרכה במידה ומתעורר קושי.

לפני השיעור
אכילה בסמוך לשיעור מכבידה ויוצרת אי נעימות בזמן תרגול התנוחות. כדאי להמנע מאכילה שעתיים לפני השיעור. לשתות אפשר.

לבוש
אנו ממליצים על בגדים נוחים – חולצה ומכנסיים קצרים, שמאפשרים למורה לראות את הברכיים.

העיקר הבריאות

מטרתם של המורים במרכז היא לשפר את חייך ולדאוג לבריאותך. אם חל שינוי במצבך הבריאותי, גם אם אינך חושב.ת שהדבר חמור, חשוב לעדכן את המורה לפני תחילת השיעור.

האתר שלנו 

באתר שלנו אפשר להתעדכן בלוח הפעילות, פרסום סדנאות, וגם ליהנות ממגוון עשיר של מאמרים, חומר עיוני, צילומים ועוד. www.iyengar-yoga.co.il

מדיניות החזרים

כרטיסיות לשיעורים הפיזיים- הכרטיסיה שרכשת הינה מוצר. אם לא נעשה בה שימוש ניתן להחזירה בתוך 48 שעות ולקבל החזר מלא.

בתקופה זו ועד שימסר אחרת, במידה ולא ניתן לנצל את השיעורים בכרטיסייה בצורה פרונטלית מכל סיבה שהיא, ניתן לקבל החזר כספי של 50% על יתרת השיעורים שנותרו במנוי, להשתתף בשיעורים דרך הזום או לקבל גישה למספר שיעורי זום מוקלטים, השווים בערכם לשיעורים שנותרו במנוי.

עבור מנויי זום, תוקף שיעור בודד בתוקף לחודש, שאר המנויים בתוקף לשבוע ללא הארכות ביטולים או החזרים.

Loading...