על השיטה והמרכז


העיקרון המנחה אותנו הוא יחס אישי וקידום של כל תלמיד ותלמידה על פי היכולת והפוטנציאל. תוכלו לבחור את התרגול המתאים לכם מתוך לוח הפעילות, המציע שיעורי יוגה במסלולים שונים וברמות שונות, מיוגה למתחילים ועד שיעורי יוגה למתקדמים, שיעורים טיפוליים, שיעורי יוגה לנשים וסדנאות. לאלה מכם המתרגלים איינגאר יוגה בפעם הראשונה, מומלץ לקרוא את הפרק העוסק במידע כללי. תוכלו לקבל תשובות לשאלות כגון: מה לובשים לשיעור יוגה? האם מותר לאכול לפני שיעור? ומתי כדאי להגיע. במידה ויש מידע המעניין אתכם ולא מצאתם אותו כאן, אתם מוזמנים להתקשר, לפנות בטופס המקוון או פשוט לבוא לבקר.

יוגה

על שיטת איינגאר

איינגאר יוגה היא שיטת לימוד יוגה שמתבססת על הוראתו של ב.ק.ס איינגאר. עקרון בסיסי לשיטה הוא: דיוק בביצוע כל תנוחה לפי צירים הנדסיים, פנימיים וחיצוניים הקיימים בגופנו אנו. הדיוק יוצר חווית יציבות פיזית ומנטאלית, שיפור בתפקודי המערכות, חיזוק הגוף והגמשתו, בריאות והנאה גדולה. תרגול בשיטת איינגאר מאפשר לתקן ליקויי יציבה רבים ולהתגבר על השלכותיהם. תירגול היוגה מתחיל בגוף אך הגוף הוא אמצעי מינוף והמסע ממשיך מעבר אל כוחות הנפש והרוח. גם נשים וגברים שאינם תופשים עצמם כבעלי נטיות ספורטיביות או חובבי פעילות גופנית, יופתעו למצוא ענין רב בתירגול יוגה בשיטה זו.
ב.ק.ס איינגאר הוא מורה הודי שהלך לעולמו בשנת 2014 בגיל 95. אחד מתלמידיו הראשונים היה הכנר יהודי מנוחין, שהזמין אותו ללמד את מכריו בשוייץ. מכאן הפך ב.ק.ס איינגאר למורה מוכר באירופה, בארה"ב ובהמשך ברחבי העולם כולו. באמצעות תרגול אישי מרשים ומשמעת עצמית חקר את מסורת היוגה העתיקה והפך אותה למדע. זו הסיבה שמורי איינגאר יוגה עוברים הכשרה ארוכת טווח (כשלוש שנים) במטרה לשמור על הוראה אחראית ומקצועית.

Loading...