סטודיו ליוגה


הסערה השלווה

אם אתם מחפשים בקדחתנות סטודיו ליוגה בתל אביב, דעו שאתם בחברה טובה. הפעילות הפיזית והמנטלית הזו שטפה בסערה את העיר ללא הפסקה, וכיום זה לא בוקר אם לא עברו על פניכם לפחות חמישה יוגים עם מזרונים דקים מגולגלים מתחת לזרוע בדרכם לבית הקפה הקרוב. קשה לפספס את התופעה הנרחבת הזו, שבניגוד לרבות אחרות היא דווקא חיובית ביותר.

עם זאת, כמו בכל תחום, ביקוש מתגבר מביא לעלייה דרמטית בהיצע. בחיפוש של סטודיו ליוגה תל אביב תניב כנראה את מספר התוצאות הרב ביותר. מגוון מרכזים צצים כפטריות אחרי הגשם, ולא כולם עומדים בשורה אחת מבחינת הרמה המקצועית והיכולת לקדם אתכם כמתרגלי יוגה.

בבואכם לחפש לעצמכם סטודיו ליוגה, יש כמה פרמטרים שעליכם לשים בראש מעייניכם. זאת על מנת לוודא שאתם אכן מקבלים את מה שאתם מחפשים ומקבלים את החשיפה המיטבית לעיסוק הזה, שהוא בבסיסו דרך חיים של ממש. סטודיו שאינו מתאים לכם לא רק שלא יביא אתכם לרמה שבה אתם רוצים להיות, אלא שהוא אף עלול לגרום לכם לתחושת ניכור כלפי התחום בכללותו.

איך בוחרים?

ראשית, חשוב לוודא שסגנון היוגה מתאים לכם. כמו שאתם וודאי יודעים, לא כל הסגנונות זהים ולא כולם מתאימים לכל סוגי האנשים. ישנם סגנונות דינאמיים יותר בעוד שאחרים רגועים. ישנם כאלה המתאימים למקצועיים ומנוסים מאד, ואחרים למתרגלים בתחילת הדרך וללא ניסיון. הגיעו לשיעור ניסיון וודאו שעקרונות השיטה מדברים אליכם. שנית, וודאו שצוות המורים מורכב ממורים מנוסים, מקצועיים ומוסמכים בתחומם, כדי שתדעו שאתם מקבלים את ההכשרה הטובה והמקיפה ביותר. ולבסוף, דברו עם תלמידים במרכז המיועד, ושמעו מהם חוות דעת והתרשמויות.

את כל הפרמטרים לעיל, מומלץ מאוד לבדוק בעצמכם בהגעה למרכז עצמו. אין טוב ממראה עיניים, ורק כך תוכלו באמת להבין האם המקום והאנרגיה שלו מתאימים לכם.

מתעניינים ביוגה ורוצים להתחיל לתרגל אותה? מרכז איינגאר יוגה שבתל אביב הוא הכתובת המתאימה עבורכם. לסקירת המוצרים והשיעורים המוצעים במרכז, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים, התקשרו ל – 03-6020934

Loading...