יוגה לנשים


היוגה, הכירה בצרכים המיוחדים של האישה.

התנועה לשחרור האישה אמנם איפשרה לנשים לממש עצמן, אבל אילצה אותן לעבוד בשביל זה הרבה יותר קשה. למעשה, אישה כיום נדרשת להיות מעין סופר-וומן שהיא גם אמא, גם אשת קריירה וגם אישה מטופחת. כדי לעמוד בכל המשימות האלה, צריכה כל אישה לחזק ולאזן עצמה כחלק משגרת החיים. היוגה, הכירה בצרכים המיוחדים של האישה כבר לפני אלפי שנים ומאפשרת לאישה לחזק ולאזן עצמה בתרגול המותאם למבנה המנטלי והפיזיולוגי שלה.

מה זה יוגה לנשים?
יוגה לנשים הינה שיטת תרגול התומכת, מטפלת ומונעת מצבים המתייחסים לתקופות השונות אותן עוברת כל אישה בחייה. היוגה מתחשבת במחזור החודשי, בתקופת ההריון ובתקופה של גידול התינוקות, ובגילה של התלמידה בין אם מדובר בנעורים, גיל מעבר או גיל הבלות. בשיעורי היוגה מותאמת תוכנית תרגול אישית במקרי הצורך אותם מתרגלת התלמידה עם אסיסטנטית.

מה נותן תרגול יוגה לאישה?
מטרתה של היוגה היא לשפר את הבריאות ולהקל על סבל והיא עושה זו תוך שילוב אספקט מנטלי הגורם לאישה להרגיש אנרגטית, משוחררת ואופטימית. היוגה מתרגלת עוצמה ולא כוח וזה מה שהופך אותה לכל כך מתאימה לנשים, היא מחזקת את הגוף, מתרגלת את המוח, מונעת התדרדרות בריאותית ותופעות כגון: חולשה של רצפת האגן, צניחת רחם, וניוון כתוצאה מהשפעות הגיל. כמו כן הופכת היוגה למעיין מועדון נשי בו לכל החברות יש דבר משותף- אהבה ליוגה.

Loading...