יוגה בצפון תל אביב


בכל מקום

אם תטיילו בתל אביב, בכל מקום שאליו תלכו, בדגש על פארקים וחופים, לא תוכלו לפספס את הכמות העצומה של האנשים – גברים ונשים כאחד, המתרגלים יוגה. יוגה בצפון תל אביב הפכה כבר מזמן לנחלת הכלל, והתופעה הולכת ומתפשטת ברחבי העיר כאש בשדה קוצים וכענני צבע בחג ההולי בהודו. כרגע לפחות, לא נראה שמדובר בטרנד חולף, אלא בפעילות שבאה כדי להישאר. הכיבוש של היוגה את האוכלוסייה לא אמור להפתיע, הודות לשלל היתרונות הגלומים בה.

אם במהלך הטיול שלכם תראו אנשים המתרגלים יוגה בצפון הישן תל אביב, עצרו אותם ושאלו למה הם עושים את זה. התשובות שתקבלו יהיו מגוונות, אבל כל אחת מהן לבדה כנראה תגרום לכם לרצות לקנות מזרון וביגוד ולחפש את מרכז היוגה הקרוב אליכם. הסיבה יכולה להיות חיזוק הגוף, איזון פנימי, רוגע, יציבות, כושר, השגת שלווה ועוד. כל אלו ורבות אחרות הן סיבות שבגינן היוגים מקדישים זמן רב בשבוע להצבת גופם בפוזיציות שבהקשר אחר היו נראות לנו לא הגיוניות.

עוגן

כמו שניתן לראות, לא הרבה אנשים מתרגלים יוגה לבדם בחוץ. בין אם זה בשל המבוכה או בשל הצורך להיות בחברה, רבים בוחרים ללמוד ולתרגל יוגה במרכזים מסודרים עם מורים שעברו הכשרה מתאימה בתחום. בצורה כזו ניתן גם למצוא מקום שדרך ההוראה בו תחדיר בכם את האהבה ליוגה, וגם לתרגל יחד עם אנשים אחרים המכוונים לאותה המטרה כמוכם.

אם תמצאו מקום שיצליח לגרום לכם להתלהב מהתחום ולתרגל יוגה באופן קבוע, החיפוש הצליח. חפשו מקום שיהווה עבורכם עוגן ושיעזור לכם להטמיע הן את תרגול היוגה והן את ההשלכות שלו על שאר תחומי החיים, בשגרת היומיום שלכם.

רוצים להתחיל לתרגל יוגה וזקוקים ליד מכוונת שתעזור לכם? מתרגלים כבר יוגה ומחפשים מרכז מקצועי ומנוסה שבו תוכלו למצוא מבחר של שיעורים עם מורים מקצועיים? מרכז איינגאר יוגה שבתל אביב הוא הכתובת הנכונה עבורכם. לסקירת המוצרים והשיעורים המוצעים במרכז, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים, התקשרו ל – 03-6020934

Loading...